Hakkımızda

Hakkımızda

                                          

  

                                          ÇEVRE VE YAŞAM KALİTESİNİ ARTIRMAK
                                                  ENERJİ ÇÖZÜMLERİ YARATMAK

                                      KOŞULSUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ SAĞLAMAK

 

 

 

 

 

 

      Bunlar DEPAR GROUP un 1984 den bu yana başlıca amaçlarıdır. 30 yılı aşkın bir süredir firma iş sahalarımız; hidroelektrik, güneş ve rüzgar gibi yenilenebilir enerji kaynakları uygulama faaliyetlerini yürütmek ve bu konulardaki yeni teknolojileri hayata geçirmektir.

     DEPAR Şirketler Grubu dünyanın dört bir yanına yayılan müşterilerinin enerji ihtiyaçları doğrultusunda yerel meskenlerde, sanayi bölgelerinde, arazi koşullarında, tarla ve taşra yerleşimlerinde enerji üretimi konularında çözümler üretmek için iyi organize olmuş bir firmadır. Her surette çevik, esnek, market ihtiyaçlarına ve zorluklarına karşılık veren bir stratejik planlama yapısına sahiptir.

        Her yıl milyonlarca ton karbon monoksit ve diğer zehirli gazlar dünya atmosferine atılmaktadır. Hızla kirlenen çevre için uygulanabilecek en verimli enerji çözümlerini yenilenebilir enerji kaynakları olan güneş, rüzgar ve hidrolik enerji kaynakları ile ilgili uzman kadroları bünyesinde barındıran Depar Solar çocuklarımıza temiz, sağlıklı bir çevre ve geleceğin sağlanması için çalışmaktadır.

DEPAR SOLAR GROUP

- DEPAR GROUP TÜRKİYE

- DEPAR SOLAR AFRİKA

- DEPAR ENERGIE GmbH - DEUTSCHLAND

- SOLi SOLAR AYDINLATMA

- TEKGÜÇ ENERJİ SİSTEMLERİ A.Ş.

- ENERJİ WEB HABER PORTALI

- DEPAR SOLAR TİCARİ